Oferta edukacyjna dla szkół

Każda szkoła ma jakieś wymagania, jeżeli chodzi o dobry poziom edukacji. Trzeba przyznać, że to z jakich książek, czy też zeszytów ćwiczeń będą uczyły się nasze dzieci zależy od nauczycieli. Jednak rodzice powinni mieć świadomość tego z jakimi książkami mogą oni mieć do czynienia. W końcu podręczniki można również kupować swoim dzieciom samodzielnie. W szkołach uczniowie będą korzystać z tego, co zaproponują im nauczyciele, a w swoich domach młodzi ludzie mogą wspierać się innymi materiałami edukacyjnymi. WSiP podręczniki to takie materiały edukacyjne, które bardzo często można spotkać na lekcjach w szkołach podstawowych, w szkołach średnich, a nawet w przedszkolach. Ich oferta edukacyjna jest na tyle szeroka, że oprócz podstawowych podręczników do nauki poszczególnych przedmiotów, można znaleźć u nich wiele innych materiałów wspierających nauczanie przedmiotu w domu i na zajęciach.

“Technologia ogólna. Podstawy technologii mechanicznych. Podręcznik do nauki zawodu technik mechanik”

Wbrew powszechnie panującej opinii, szkoły zawodowe nie są niczym złym. Pomimo tego, że nie zdobywa się w nich matury, to i tak zdobywa się odpowiednią wiedzę, dzięki której można w przyszłości wykonywać zawód o którym się marzy i który przyniesie naprawdę dobre oraz wysokie zarobki. Takim zawodem na pewno może być technik mechanik. Aleksander Górecki zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do wspólnej nauki branży mechanicznej. Nie jest to łatwy świat, jeżeli jednak ktoś ma dar i przekonanie, to na pewno będzie w stanie pojąć wszystkie najważniejsze i skomplikowane pojęcia. Ścinanie, wycinanie, przecinanie, gięcie i prostowanie, a także wiercenie i gwintowanie. Potem mamy do czynienia z paliwami, smarami, metalami i ich stopami oraz z wieloma innymi zagadnieniami przydatnymi w pracy mechanika.

“Podstawy projektowania odzieży. Podręcznik dla szkół odzieżowych”

Ewa Fałkowska-Rękawek tym razem stworzyła jeden z najbardziej polecanych podręczników, dzięki czemu można dowiedzieć się wiele o projektowaniu odzieży, które nie jest wcale takim łatwym zajęciem. Liternictwo, podstawy rysunku technicznego odzieży, rysunek odręczny postaci, ubioru i przestrzeni, kolorystyka w ubiorze, szkice i rysunki żurnalowe, formy malarskie w odzieżownictwie i wiele innych – tematyka w tej książce omówiona jest naprawdę bardzo szeroko, dzięki czemu uczniowie zajmujący się tym kierunkiem mają kompletną wiedzę przydatną dla wszystkich w przyszłości (jeżeli będą zajmować się pracą w tym zawodzie).

Szkoła zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com